KORPORACJA VIP

ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety wewnętrzne spełniają wiele ról w naszych domach. Przede wszystkim chronią wnętrza przed ekspozycją na słońce oraz pozwalają odpowiednio sterować oświetleniem. Doceniają je w szczególności osoby, które mają okna od strony południowej czy południowo-zachodniej. Często rolety wewnętrzne są również zakładane w celu uniknięcia wzroku ciekawskich sąsiadów lub osłonięcia wnętrza sypialni lub pokoju dziecka dla większego komfortu. Poza tym pełnią rolę atrakcyjnej dekoracji okien. Coraz więcej właścicieli domów i mieszkań rezygnuje z klasycznych firan lub zasłon, które szybko się brudzą i są źródłem kurzu. Rolety wewnętrzne można natomiast łatwo wyczyścić oraz dopasować do kolorystyki wnętrza. Ułatwiają one aranżację, nie opadają na podłogę ani nie zasłaniają ścian.

W naszej ofercie znajdują się rolety wewnętrzne tkaninowe, rolety wewnętrzne dzień i noc, rolety wewnętrzne plisowane oraz rolety wewnętrzne dachowe. Przypadną do gustu zarówno zwolennikom klasyki, jak i nowoczesnego minimalizmu.

ROLETY WEWNĘTRZNE
TKANINOWE

Podstawowa ochrona przed słońcem

Rolety tkaninowe polecane są do każdego pomieszczenia, które skutecznie chronią przed słońcem i nagrzewaniem. Dostępnych wiele opcji kolorystycznych do wyboru.

ROLETY WEWNĘTRZNE
DZIEŃ I NOC

Nowoczesna regulacja oświetlenia

Rolety Dzień i Noc to nowoczesny produkt, który zbudowany jest z naprzemiennie ułożonych pasów materiału. Pozwala płynnie regulować oświetlenie wnętrza.

ROLETY WEWNĘTRZNE
PLISOWANE

Funkcjonalna osłona na okno

Tak zwane plisy to wygodne w obsłudze rolety, które umożliwiają zasłonięcie okna w całości lub tylko górnej bądź dolnej części. Zapewniają prywatność w dzień i w nocy.

ROLETY WEWNĘTRZNE
DACHOWE

Idealne na okna dachowe

Roleta dachowa dedykowana jest na okna na poddaszach, które często doświadczają problemu przegrzewania wnętrz i dużego nasłonecznienia.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co wyróżnia pośród konkurencji Korporację VIP? Jeśli zależy Ci na wysokiej klasy produktach oraz profesjonalnej obsłudze, zapraszamy do współpracy!