KORPORACJA VIP

ROLETY
WEWNĘTRZNE
DZIEŃ I NOC

Rolety Dzień i Noc to nowoczesny sposób na sterowanie oświetleniem w pomieszczeniach. Ich przemyślana konstrukcja zapewnia optymalny dopływ światła, jak również pozwala na całkowite zaciemnienie. Rolety zapewniają o każdej porze maksimum prywatności, zastępując firany czy zasłony w oknach. Pozwalają więc na minimalistyczną aranżację wnętrz.

ROLETA DN MINI (WOLNOWISZĄCA)

DN MINI to roleta Dzień i Noc wolnowisząca, która umożliwia w łatwy i praktyczny sposób sterowanie oświetleniem. Stanowi świetną dekorację okna  oraz pozwala regulować według potrzeb oświetlenie wnętrza. Specjalne sploty tkanin układają się w poziome pasy, gwarantując dozowanie światła i promieni słonecznych. Roletę można także w szybki i łatwy sposób zamontować. Stosowany jest montaż na kleju do profilu okiennego, za pomocą klipsów lub też wkrętów mocowanych do ściany lub sufitu.

ROLETA DN MAXI Z KASETĄ

Roleta DN MAXI to kolejny model z serii rolet DZIEŃ I NOC. Pozwala w jednej chwili na zmianę atmosfery we wnętrzu, poprzez jego rozjaśnienie lub zaciemnienie. Konstrukcja produktu zawiera zarówno roletę, jak i żaluzję, którymi można swobodnie sterować. Specjalne tkaniny, z których wykonane są pasy transparentne i zaciemniające zapewniają innowacyjne rozwiązanie w zakresie rolet na okna. 

Kaseta rolety jest wykonana z aluminium dla jeszcze większej trwałości. Można montować ją do okna lub sufitu za pomocą dedykowanych uchwytów. Istnieje możliwość wykonania rolety MAXI również z tkaniną standardową, wówczas jest ona wyposażona w prowadnice. 

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEJ PORADY?
JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI. ZADZWOŃ: