KORPORACJA VIP

NAWIEWNIKI

NAWIEWNIKI OKIENNE

Oferujemy nawiewniki okienne Aereco, inaczej nawietrzaki okienne. W naszym asortymencie znajdują się nawiewniki ciśnieniowe, nawiewniki higrosterowane oraz nawiewniki sterowane ręcznie. Dedykowane są one do okien PCV i aluminiowych.

EMM HIGRO® to najbardziej popularny nawiewnik okienny od AERECO, który wyróżnia estetyczna budowa oraz niezawodność. Dostępny jest w 4 kolorach do wyboru, aby można było idealnie go dopasować do koloru okien. Zastosowany z okapem akustyczny optymalnie wycisza wnętrza (na poziomie 38 dB).

KOMFORTOWE
STEROWANIE

Nawiewnik higrosterowany dwustrumieniowy EMM może pracować w dwóch położeniach, w zależności od przykręcenia podstawki.

Strumień powietrza kierowany jest pionowo lub po przekątnej. Ustawienie strumienia zależy od odległości nawiewnika do węgarka – za mała odległość ogranicza swobodny przepływ powietrza.

RĘCZNA REGULACJA
NAWIEWNIKA

EMM HIGRO® w standardzie posiada ręczną blokadę przepływu. Jego przymknięcie pozwala na maksymalne ograniczenie strumienia powietrza, przy jednoczesnym dalszym jego napływie. Producent poleca korzystać z tej opcji jedynie w przypadku niesprzyjających warunków klimatycznych.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co wyróżnia pośród konkurencji Korporację VIP? Jeśli zależy Ci na wysokiej klasy produktach oraz profesjonalnej obsłudze, zapraszamy do współpracy!