KORPORACJA VIP

PROJEKTY UE

PROJEKTY WŁASNE

WDROŻENIE SYSTEMU B2B W CELU AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH Z PARTNERAMI

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA REALIZOWANE PRZEZ KORPORACJĘ VIP

SZKOLENIE TECHNIKI SPRZEDAŻY

Zapraszamy na szkolenie realizowane przez Korporację VIP kończące się uzyskaniem certyfikatu VCC i podniesieniem kompetencji wszelkich informacji udziela osoba odpowiedzialna za realizację szkolenia Joanna Jeż

 

SZKOLENIE TECHNIKI SPRZEDAŻY OD A DO Z

 

Liczba godzin usług 64 h

Dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji Certyfikat VCC

Koszt szkolenia jednego uczestnika 4 250,00 zł

Szkolenie to jest wyczerpującym zestawem niezbędnej wiedzy i umiejętności z zakresu sprzedaży i negocjacji prowadzonych z wykorzystaniem komunikacji perswazyjnej. Sprzedaż i negocjacje handlowe to jeden z tych obszarów biznesu, gdzie perswazja i inne psychologiczne metody wpływu na decyzję klienta odgrywają największą rolę. Pomimo tego, że kupujący wyposażeni są w coraz to nowsze technologie, sprzedaż nadal bazuje na umiejętnym przekonaniu kupującego. Najlepsi handlowcy idą krok dalej: wiedzą już, jak potężnym narzędziem w ich rękach jest teoria perspektywy Kahnemana-Tverskiego czy koncepcja luki informacyjnej George’a Lovensteina.

 

Szkolenie obejmuje swoim zakresem najważniejsze techniki, triki i narzędzia sprzedaży i negocjacji ujęte w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć ich siłę perswazyjną.  W trakcie szkolenia poznasz specyficzne dźwignie sprzedaży perswazyjnej, np. nauczysz się zakładać „haki na uwagę” zgodnie z koncepcją luki informacyjnej. Poznasz też praktyczne sposoby wykorzystania najbardziej błyskotliwych koncepcji nauk behawioralnych, takich jak awersja do straty czy teoria perspektywy na poszczególnych etapach procesu sprzedaży i w trakcie negocjacji handlowych. Opanujesz zastosowanie w praktyce zdobyczy psychologii takich jak torowanie, ramowanie czy odzwierciedlanie.

 

PROGRAM SZKOLENIA

  1. Przygotowanie do wizyty / rozmowy
  2. Etapy i przebieg rozmowy handlowej
  3. Techniki radzenia sobie z odpowiedziami
  4. Techniki sprzedaży i finalizowania transakcji
  5. Techniki zamykania procesu sprzedaży
  6. EGZAMIN

Dokładny program do pobrania poniżej

TECHNIKI SPRZEDAŻY