KORPORACJA VIP

ROLETY
WEWNĘTRZNE
PLISOWANE

Dzięki roletom plisowanym, możliwe jest zasłonięcie okna od góry lub dołu. Wewnętrzne plisy zapewniają prywatność w pomieszczeniach, a ich sterowanie, jak i sam montaż są łatwe i wygodne. Osłonięcie dowolnej części okna sprawdza się w dzień i w nocy, kiedy oświetlenie może przeszkadzać w zwykłych codziennych czynnościach, relaksie czy nawet śnie.

Różne rodzaje rolet plisowanych gwarantują, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie osłony na okna.

PLISY SYSTEM ULTIMA

Plisy ULTIMA są dostępne w kilkunastu wariantach, więc osłonią niemal każdy rodzaj okna. Dedykowane są nawet na okna o nietypowych kształtach np.: trójkątne, łukowe, okrągłe czy trapezowe. Ponadto sprawdzają się na oknach standardowych, umożliwiając osłonięcie wybranego fragmentu szyby.

Wiele tkanin do wyboru pozwala dokonać satysfakcjonującego zakupu. Różnią się one zarówno wzornictwem, jak i kolorystyką, więc każda z aranżacji może zyskać dzięki nim na estetyce. Poza dostępnymi wariantami rolety, plisę można wykonać także w ramach indywidualnego projektu. Dzięki temu nic nie ogranicza zamawiającego w aranżacji własnej przestrzeni.

PLISY SYSTEM COSIMO

COSIMO to udoskonalony model rolety wewnętrznej plisowanej. Producent podczas projektowania plisy wziął pod uwagę sugestie klientów, jak i najnowsze rozwiązania techniczne względem rolet tego typu. Tak właśnie powstał elegancki i funkcjonalny produkt, wykonywany również w kolorach anodowanych i drewnopodobnych. Można z łatwością wkomponować go w aranżację nowoczesnego wnętrza.

PLISY COSIMO SL

Plisy COSIMO SL są z kolei dedykowane do okien dachowych. Dopasowują się do wszystkich modeli dostępnych na rynku. Zastosowane w nich prowadnice Smart Line gwarantują idealne rozłożenie tkaniny i utrzymanie właściwego naciągu. Tym samym rolety nie odstają od okna, ale świetnie się w nie wkomponowują. W skład plisy COSIMO SL wchodzi system COSIMO ONE z magnetyczną blokadą Easy Click.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEJ PORADY?
JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI. ZADZWOŃ: