KORPORACJA VIP

ROLETY
WEWNĘTRZNE
TKANINOWE

Rolety tkaninowe sprawdzają się we wnętrzach od lat. Stanowią podstawową ochronę przed słońcem, umożliwiają swobodny wypoczynek, jak i pracę przy monitorach komputerów. Zapobiegają nagrzewaniu wnętrz, jak również refleksom promieni słonecznych, pojawiającym się na szklanych powierzchniach.

Ich uniwersalny charakter sprawia, że nadają się do każdego pomieszczenia. Można także z łatwością dopasować ich model i kolor do własnych preferencji.

ROLETA PLUS I MINI
(WOLNOWISZĄCE)

Rolety PLUS i MINI to świetny sposób na ochronę przed słońcem, jak i wykończenie wnętrza dodatkiem na okno z estetyczną falbaną. Rolety wolnowiszące mogą być montowane nad oknem, do sufitu lub też we wnęce okiennej. Sprawdzają się nawet na dużych powierzchniach.

ROLETY W ZABUDOWIE BESTA, ANWIS (FANTAZJA),
HOSTEN (VEGAS)

Rolety kasetowe zachwycają różnorodnością rozwiązań, które umożliwiają ich zastosowanie niemal na każdym oknie. Ponadto ich nowoczesny i elegancki design poprawia estetykę pomieszczeń. System kasetowy montowany jest w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami lub też przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami. Klienci wybierają je w szczególności w wariancie drewnopodobnym, który idealnie komponuje się z okleiną okienną imitującą drewno. 

LUISA

Roleta LUISA to praktyczne rozwiązanie w zakresie rolet montowanych na dużych powierzchniach. Oferujemy również rolety wolnowiszące zaopatrzone w kasetę LUISA. Rolety wewnętrzne mogą być sterowane ręcznie, jak i elektrycznie, co wpływa na wygodę rozwiązania. 

Szeroki wybór modeli rolet wolnowiszących pozwala na skuteczną i ekonomiczną ochronę przed nasłonecznieniem. Polecane są do wnętrz, które nie wymagają wyszukanej osłony.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEJ PORADY?
JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI. ZADZWOŃ: