KORPORACJA VIP

Tapparelle interne

Rolety wewnętrzne spełniają wiele ról w naszych domach. Przede wszystkim chronią wnętrza przed ekspozycją na słońce oraz pozwalają odpowiednio sterować oświetleniem. Doceniają je w szczególności osoby, które mają okna od strony południowej czy południowo-zachodniej. Często rolety wewnętrzne są również zakładane w celu uniknięcia wzroku ciekawskich sąsiadów lub osłonięcia wnętrza sypialni lub pokoju dziecka dla większego komfortu. Poza tym pełnią rolę atrakcyjnej dekoracji okien. Coraz więcej właścicieli domów i mieszkań rezygnuje z klasycznych firan lub zasłon, które szybko się brudzą i są źródłem kurzu. Rolety wewnętrzne można natomiast łatwo wyczyścić oraz dopasować do kolorystyki wnętrza. Ułatwiają one aranżację, nie opadają na podłogę ani nie zasłaniają ścian.

W naszej ofercie znajdują się rolety wewnętrzne tkaninowe, rolety wewnętrzne dzień i noc, rolety wewnętrzne plisowane oraz rolety wewnętrzne dachowe. Przypadną do gustu zarówno zwolennikom klasyki, jak i nowoczesnego minimalizmu.

ROLETY WEWNĘTRZNE
TKANINOWE

Uniwersalna ochrona

Rolety tkaninowe są najbardziej uniwersalnym sposobem na ochronę pomieszczeń przed słońcem. Nadają się do każdego typu pomieszczenia.

ROLETY WEWNĘTRZNE
DZIEŃ I NOC

Nowoczesna regulacja światła

Rolety Dzień i Noc wykonane są z pasów przezroczystych i nieprzezroczystych. Dzięki temu można dowolnie regulować poziom nasłonecznienia.

ROLETY WEWNĘTRZNE
PLISOWANE

Praktyczne i łatwe w montażu

Plisowane rolety umożliwiają zasłonięcie okna od dołu lub góry. Można zasłonić dowolną część okna, co pozwala na ochronę prywatności w dzień i w nocy. Są łatwe w montażu i mają nowoczesny wygląd.

ROLETY WEWNĘTRZNE
DACHOWE

Niezastąpione na poddaszu

Roleta dachowa zatrzymuje dostęp światła. Stanowi elegancki i praktyczny dodatek do wnętrza. Dzięki temu poddasze będzie zacienione i utrzymane w odpowiedniej temperaturze.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co wyróżnia pośród konkurencji Korporację VIP? Jeśli zależy Ci na wysokiej klasy produktach oraz profesjonalnej obsłudze, zapraszamy do współpracy!